Datum: 4 februari 2025
Tijd: 10:00 tot 12:00
Locatie: online via LinkedIn
Kom online in contact met enthousiaste werkzoekenden uit de regio
Wegens succes komt de Online Banenmarkt terug! Tijdens dit evenement kunnen werkgevers en werkzoekenden laagdrempelig met elkaar in contact komen via LinkedIn. Als werkgever kunt u uw openstaande vacatures delen, terwijl werkzoekenden zichzelf kunnen pitchen en op de vacatures kunnen reageren. Zo is een match snel gemaakt!
Op 1 oktober 2024 vond de vorige editie van de Online Banenmarkt plaats. Er werden maar liefst 24 pitches geplaatst door werkzoekenden, en naar aanleiding van het evenement zijn zeker tien matches gemaakt. Inmiddels heeft de online groep al bijna 500 leden. Deelnemen is dus zeker de moeite waard: wie weet vindt u een nieuwe, gemotiveerde collega voor uw bedrijf.
Zo werkt de Online Banenmarkt
Op 4 februari gaat de Online Banenmarkt open. Van 10:00 tot 12:00 uur kunnen werkgevers openstaande vacatures plaatsen in de LinkedIn-groep. Werkzoekenden kunnen direct op deze vacatures reageren of zichzelf in de groep pitchen. Als werkgever kunt u natuurlijk ook op de pitch van een werkzoekende reageren, en diegene uitnodigen om nader kennis te maken. Zo ontstaan er al snel matches.
Meedoen werkt zo:
Op de volgende manier kunt u eenvoudig meedoen aan de Online Banenmarkt:
- Word lid van de groep.
- Bereid uw vacature voor. U kunt de vacature als wervende tekst op de pagina plaatsen, maar ook in een afbeelding verwerken.
- Zorg dat u op dinsdag 4 februari van 10:00 tot 12:00 online aanwezig bent in de groep op LinkedIn om uw vacature te plaatsen en te reageren op reacties en pitches.
We denken graag mee
Heeft u vragen of opmerkingen over de Online Banenmarkt? Neem gerust contact met ons op. We denken graag met u mee.
Word lid en doe mee
Word alvast lid van de LinkedIn-groep en zet 4 februari alvast in uw agenda.